Dárek pro tebe vem si hoObrázok “http://www.ladylony.com/imggxaa2/4regalo4.gif” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby. Tady

Reklami TADY
Spřátelím jedině  TADY
Chceš abych za tebe někde hlasovala ?stačí kliknout SEM

Seš fanoušek Hilary Duff? zapiš se do jejího Fan CLuBu TADY
Seš fanoušek Ashley Tisdale? zapiš se do jejího FAn CLuBu TADY
Seš fanoušek Miley Cirus nebo Hannah Montany? zapiš se do jejího fAN CluBUTADY
Seš velký fanoušek avri Lavigne? zapiš se do jejího FAn CLubU TADY    

Březen 2011

Narozeniny

26. března 2011 v 13:33 | Anežka
Ahoj šichni,je pravda už sem nechodím jako dřív ale škola a povinostem se nevihnu.Je to ho víc na učaní a nezvládám se učit na tož počítač.Ve škole je to tendle rok už náročnější.Jsem tprve v 6.ročníku,ale pro mě je to těžký.V pondělí nám odpadne nějaká hodina a půjdeme se podívat na vízvik dravců.Uvídíme jaké to bude....

Mému blogu bych chtěla popřád vše nejlepší a ať ještě chvíly vydrží.Návštěvnost už je naproti prázdninám nulová , protože se to už nedá všechno.Ani nemám chuť sem něco přidat.Myslím že se to stalu už hodněkrát.Všem kteří tenhle blog kdy navštívily a mají také blog,tak bych jim chtěla popřát aby neopadli jako já a psali na blog a seznamovali se s novými kamarády.

Kdy si moje kamarádka (nejlepší) také uý na blog čas neměla a ani jí už nebavil ,protože jí tam nikdo nechodil.Dneska před pěti minutami jsem se podívala na její blog už dávno dávno opuštěný.
Četla jsem poslední článek a potkalo mě to taky!Potom jsem četla komentáře a chovala jsem se tam jako nějaké pitomá hoka.Neměla jsem pochopení proč nechala toho blogu.
Teď už to vím....Potkalo mě to taky a vím jaké to je tak se jí moc omlouvám

Třeba se někdy ještě ozvu
Měj te se hezky Anežka

Jdi za štěstím

5. března 2011 v 15:28 | Anežka